View Single Post
Staro 18.10.2009., 21:15   #81
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Apacer ft Bozja Pregled postova
Pozdrav.
Nisam mislio da ce se ikada javljati na ovaj topic, ali moram
Naime, sinoc sam se potukao sa jednim likom ispred diska, i privela nas je policija, mene je odvela krim policija, a njega marica. I odveli su me u postaju oko 3 ujutro, i pustili su me jutros u 10h. I pitao sam ja policajce tamo hocu li dobiti kakvu kaznu, oni su rekli da ce neki prekrsajni sud odluciti o tome, e sada mene zanima da li itko ima iskustva sa time? Koliku kaznu mogu ocekivati? I ono meni najbitnije, kako se uskoro planiram zaposliti u jednu veliku tvrtku, da li ce se meni pisati kakav dosje, i hocu li moci izvaditi onu potvrdu o nekaznjavanju, odnosno hoce li to pisati tamo?
Dobio sam neke papire od policije, i doktora, i vidim da me terete za remecenje javnog reda i mira, pa neznam koliko je to ozbiljan prekrsaj, ako me razumijete
Hvala svima na odgovorima
lol

kolko si ga jako zmlatio ? ako si mu slomio nesto onda ces ici na kazneni sud. To neznaci da ces biti kaznjavan (ako se dokaze drugacije) nego ces imati kaznenu PRIJAVU. Dakle nista (za sada). Dok ti sud ne nakelji nesto, pa zalba pa sim pa tam ti mogu proc godine.

ako si ga malo istuko da ima par modrica onda si napravio prekrsaj. Citaj remecenje javnog reda i mira ili ti ga goli quratz. Nece ti biti apsolutno nista. dobit ces 500kn globe i to je to. Svaki pravi muskarac ima bar nekoliko takvih. To ti nejde u nikav dosje i to te nemora brinut. To ti ima tezinu ko da ti murjak opali kaznu jer vozis 5km prebrzo.

Dakle potvrdu o nekaznjavanju mozes svakako dobiti.

Imho mislim da nije nista. da je neko sranje proveo bi bar 24 sata u pritvoru... Bar...

inace, trazenje te potvrde je kolko znam ileglano. nezna dali te to smije poslodavac traziti uopče...

super pravni sustav gdje se ljudi mogu tuc, onako... - iz pizdarije, bez posljedica
Fleks je offline   Reply With Quote