View Single Post
Staro 21.09.2017., 22:12   #32
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Prijatelj me nagovarao (o okladu za jelo....) da odigram jednu za njega na Emperor... Izaberem random sve sa kontinentima , standardna mapa + standardno vrijeme...

Dobijem Nubiu (novi patch...) to je toliko bolesno da je bilo ružno za gledati (bonusi strašni...) ...

Prvo arčeri od Nubie su gotovo 50% jeftiniji i imaju kretanje po 3 polja (naštanca ih se na početku , brže dobijaju experience i kasnije ih se samo pravi upgrade...), drugo rudnicima sam imao proizvodnju strašnu (8 onih kotačića na ugljenu npr. oko 1400 godine...) i protivnike sam zgazio do tih godina ...

Totalno preloš AI protivnici na toj težini , trojica su pali od barbara... sa dvojicom sam ja zaratio i to tako da bi oteo u startu im nebranjenog setlera iako su imali vojske... kasnije ih zgazio unaprijeđenim arčherima -krosbovmeni 3 katapulta 4-5 konjanika i 2-3 warriora kasnije.

Još jednom preiznebalansirano, prenerealno, preglup kompjutorski AI (kako bi se reklo programski premalo if-ova , else-a , for-ovo, while-ova...) ... Nažalost ta igra je jako teška za igrati u multiplayeru (jedino protiv ljudi bi igra došla po kvaliteti do izražaja...) jer uzima previše vremena...

Šteta grafike i legendarne igre nekada...
  Reply With Quote