View Single Post
Staro 28.11.2013., 11:19   #13
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
Citiraj:
Autor antebr Pregled postova
Kad već dodaješ 250kn onda je ovo bolji izbor:
http://www.svijet-medija.hr/art/tabl...ifi-crni/51604
to je malo vise od 250 kn razlike sa time da se radi o manjoj diagonali. performansama je jaci no nekome tko zeli 10 inca za multimediju, surfanje i dokumente je asus bolji izbor.

Takodet obvezni su mi bili MicroHDMI izlaz , USB OTG i slot za micro sd karticu.


Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
Hvala na komentarima, oba su za te novce bolji izbor.

Ne bih puno prenosio tablet, surfao bi, čitao časopise i učio preko njega pa mi 10" nekako više igra. Kakve su razlike ARM i Intel procesora? Nije da su mi performanse bitne, samo pitam, znam da su potpuno drugačije arhitekture.
ne pratim scenu bas aktivno, igram samo real racing 3, ide glatko pa fps padne, osjeti se pa opet ide glatko...primjetio sam da to zavisi o stazi jer na nekima se nikada to ne dogada pa sumnjam da nije iskljucivo hardverski problem koliko optimizacije. Ukratko instazliras RR3 graphics i problem rjesen.ostale igre koje sam probao rade solidno.

kazem , nije da gameam i da imam s cim usporedit al cini mi se da trazis tablet za iste aktivnosti kao i ja, za to je super.

mislim da nema brand name u toj klasi (dijagonali) koji nudi vise,mozda toshiba, pogledaj, neznam, sretno

Zadnje izmijenjeno od: sodom. 28.11.2013. u 11:32.
sodom je offline   Reply With Quote