Tema: Putovanja
View Single Post
Staro 23.08.2018., 01:00   #355
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Zadnja 2 tjedna.

Singapore - Mene je oduševio, grad ima dosta toga za ponuditi i vidjeti.
Cijene su pristupačne, pa sam tako dobio 2 menua neke domaće hrane (koja mi je super sjela btw) + čaj ili nešto tako 8 dolara.
Marina Bay Sands - wow, cijeli taj kompleks mi je turbo dobar jer me fasciniraju takve građevine. Bazen gore jako dobar + obavezno pricekati zalazak sunca u CE LA VI koji je bar na rooftopu. Navečer night club.

Sydney - Prilično skromno ima za ponuditi ukoliko ga usporedimo sa drugim US, EU gradovima. Obilazio uglavnom sve okolo Opere, Harbour, Botanic garden itd.
Cijene su me jako pozitivno iznenadile jer je recimo coca cola u kafiću ispod sydney opere 5 dolara što je recimo 3 eura. (U munichu prije 3 tjedna platio kolu- mlinar 2,5 eura) itakođer ručak prvi red do Bondi Beacha 15 dolara hamburger i fries i pivo 6. Što opet skupa nije vise od 13 eura. Mislim da u Zagrebu košta ne manje od 60 kuna slično. O standardu ne moramo pričati.

Auckland- Trenutno se nalazim ovdje. Zima je, puno kiše iako sam vidio i gore (Portugal 2- 5 mjeseca konstanti pljuskovi i puno hladnije nego ovdje). Ukoliko znate nekoga ovdje ili je neki forumaš ovdje pišite.
Puno pozdrava.
TomG je offline   Reply With Quote