View Single Post
Staro 06.02.2019., 11:30   #5184
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Hvala ti.

Dali je dovoljno 8gb memorije na mi boxu kada skineš "streamaš" neki FullHD film preko Quasara pa moraš imati memorije?

Mene na mom nexboxu a95x zna zezati a imam 16 gb memorije.
Citiraj:
Autor DSA Pregled postova
Kad je Quasar u pitanju, moras se uklapati u preostali prostor. Znači ako imaš npr 5 gb slobodno prostora, možeš povući torent do te veličine. Elementim radi malo drugačije, pa možeš i veće fajlove od raspoložive memorije. Citat:

By default, Elementum will use the device’s RAM to temporarily download fragments of the file while streaming. If you want to keep files on the hard drive you can change the storage method and many more options using the add-on’s settings. Go to the Home Screen, highlight the Add-ons tab, open the Context Menu on Elementum and select Settings. (Use C on the keyboard, Menu Key on the remote, long-press on touch devices or right-click with the mouse to open the Context Menu).


A da kupite neku vecu i brzu SD karticu pa Quasar ili Elementum folder stavite na nju?

EDIT:
Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
CoreElec ima sve DTB-ove upakirane i riješenu podršku za daljince. Ekipa koja je radila neslužbene buildove libreeleca nije baš ažurna, a Core ima i automatski update.
Ostalo je više-manje isto.
Ma da? JA sam morao sam rucno slagati .cfg za nexbox daljinac jer je bio mrtav nakon prelaska sa libreeleca na coreelec ... koji je brijem, jedan od najzastupljenijih boxova sa amlogic chipsetom
To je manje vise bio jedini problem koji sam primjetio. Automatski update radi ok. CE diskretno skine update nakon cega izbaci prozorcic u gornjem desnom ćošku.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 06.02.2019. u 11:47.
Ziiky je offline