View Single Post
Staro 24.01.2014., 17:49   #77
Zwer23
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
ovo je na kraju ispala jako zanimljiva diskusija, za nahranit si znanje...
mmoje misljenje je da faks vrijedi i ne, ali vise da vrijedi... s jedne strane sve ovisi o sreci i kolko je netko drilao, znam par ljudi koji bez faksa rokaju do jaja, 8-10k plaća, dok neki imaju 3-4k, al frendovi s faksom mi vecinom imaju min 5k, pa do 8-9k, neki znaju manje pa imaju vise love, neki vise pa manje love, sreca + snalazenje...a i znam par FERovaca, svi su dobro prošli, tako da..opet, faks vrijedi

e sad me zanima još nešto, dali je netko još morai iliti mora trpit ovakve gluposti na poslu... dakle, isplaćuju mi pola plaće na crno, pa drž-nedaj, moram ih natezat za te pare, pa kako cemo, ja morao donositi stud ugovor od frenda pa njemu davati 250kn provizije, radim podosta, naučio puno, i kao što sam već napisao, to sve za 3300, a znam da firma dobro posluje, ali to na stranu, kada sam se par puta požalio kolegi na poslu da kakav je to naćin plaćanja, i da
nas je država baš sjebala s tih 1600, da bi inače radio za oko 5k... kaže mi: budi sretan što radiš uopće i da dobivaš dio na crno... drugi koji radi plaćanja, kažem mu "zašto ja moram brinut kako će mi firma isplatiti, ne mogu više donosit ugovore", odg je: pa šta bi ti, bar nemaš 1600... u jednoj raspravi drugi skomentira: pa daj otkaz, kaj se žališ... koma na šta smo spali, prejadno, jesam li u pravu što pizdim na to i želim se izborit za normalnu plaću i isplatu ili šta, zar bi morao šutit i trpit, da se još naguzim i spustim hlaće!?!? uskoro mi istiće godinu dana i zahtjevat cu min 5k, ako mi to nedaju, pretrpit cu i bjezim prvom prilikom, još bolje ako i prije toga uleti novi job...
Zwer23 je offline   Reply With Quote