View Single Post
Staro 29.03.2020., 00:47   #2376
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
Citiraj:
Autor MarioEf Pregled postova
Može, zašto ne, čim ovo prođe




Meni je 60% isto mala, nedostaju mi arrow keysi najviše. Anne Pro to još nekako i rješava, no ne odgovara mi što arrow keyse moraš repetitivno pritiskati (nema mogućnosti da se drži tipka). Iz tog razloga sam pokušao sa 65% Keychronom. No tu je jedan drugi problem—ne paše mi što nema razmaka između entera i Pg Up, Down, Home, te prsti završavaju na njima, umjesto na enteru. Vjerojatno bi se navikao, no nedostaje mi žlijeb između entera i tih tipki. Zato mi odgovara Varmilo kojeg sam uzeo. Format malo kraći od TKL, ali i dalje dovoljno kompaktno da ruka na mišu ne ide previše desno.



Da, Kailh Brown mi je dosta dobar bio, iznenadio sam se kako fino leže i rade pod prstima.
Može, dogovorimo se.

Ma meni je problem šta su mi strelice i nav tipke jednostavno ključne za navigaciju po kodu jer je koristim za programiranje. Javi se problem da kad imaš shortcute sa kombinacijama nekoliko tipki, kao ctrl + shift + strelice ili home/end za selektiranje teksta, a takav shortcut ti uključi još FN u priču, to postane nemoguče i jako zamorno. Ovaj leopold mi je tu puni pogodak od layouta.
thubanx6 je offline   Reply With Quote