View Single Post
Staro 09.02.2018., 14:57   #1188
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Prebacio se ja ovdje nakon sto sam procitao da neki lupaju 30MHSa sa RX 570 odlucio ja i svoje malo optimizirat, no neide.

Od svega dobrog sto sam uspio je podici svoje RX 470 na 29 MHS solo.

No imam brdo problema i nejasnoca:

1. Imam 1060 6GB Gygabite sve i jedne rade sa postavkom -450 core clock i 1500 memory clock i power limit 80. Dok iste takve u drugom rigu ne rade niti priblizno s ovim postavkama pa mi to nije nikako jasno u cemu je problem?
One rade stabilno tek na -200 i 1200 sa 80 power limit. Naravno da tako daju manje Hashrate nego ove koje rade na vise a potpuno su iste.

Isto tako imam jos jedan takav s istim grafickama koji radi OK, mislim zadovoljavajuce, ali opet na nekim svojim postavkama, pa kako je to moguce da iste graficke trebaju razlicite postavke i daju tako razlicite MHS, a citam tu po forumima da sve RX 570 trebaju davat blizu 30 MHS, neke daju i vise, pa eto, ako netko ima malo vise rigova i prepeljao je vise graficki kroz ruke mozda moze napisat o cemu se radi.

2. Imam jedne mini Zotac, i rade solidno, cak super, ali GPU:0 trotla, pada MHS na 21 sa 24. Pa sam tu spustao u SMOSU na manje frekvencije, a potpuno iste graficke, jel to normalno?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote