View Single Post
Staro 23.12.2016., 18:47   #373
arrizabalaga77
Registered User
 
arrizabalaga77's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 2
Pitanje/Problem: Dole cu napistati. Vezano za drivere grafičke i error s windowsima
Opis problema:
Ne znam kako je zapoceo ni kad problem, no samo odjednom mi je poceo izbacivati error

Prvo sam automatski isao instalirati drivere tj. clean install napraviti i onda je radilo jedno vrijeme, no onda je opet izbacivalo ovo i nije mi dalo da igram. Onda sam manualno sam skinio te instalirao driver za graficku i radilo je, no onda je odjednom samo izbacio novi error windowsa
video_tdr_failure te je windows sam resetirao laptop jer je pronašao problem. Ne znam stvarno do čega je sve sam pokušao, no eto da vidim jel se tko od vas susreo s ovim problemom i je li uspio rješiti to? Ne mogu nikoju igricu otvoriti.
Ako ne bude rješenja mislim da ću prebaciti na w7 (iako mi je w10 besplatan -.- ) tako da ono ako ima ikakva solucija da se popravi ovo bio bih zahvalan jer zašto piratsko ako mogu original imati hh

Btw nije zadnja verzija drivera jer sam isao vidit jel radi s predzadnjom jer mi je dosad sve normalno funkcioniralo pa ipak ne radi. Zato nisam zadnju ni instalirao opet
arrizabalaga77 je offline   Reply With Quote