View Single Post
Staro 11.03.2014., 21:06   #62
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Ispunio eto.

Imam od CM-a 690 II Advanced X2 kućište je super, no imam par zamjerki. Prvo je preloš sata kabel koji vodi iz dock-a na ploču već kad se poprilično dosta love uloži u kućište ne očekuje se kabel od 2kn, no ok izmjenio sam ga round sata kablom pa eto nije tolki problem sad. Druga stvar ove željezne filter mrežice se čini jako nekvalitetnom počele su se raspadat u stilu da na rubovima ih ko rezanac možeš povuć. I treće ovi plastični ukrasi šta idu na prednjoj masci do vrha i nastavljaju se na gornjem dijelu sve do kraja zadnjeg dijela kućišta šta su polirani jel, na dijelu di prelazi sa prednje maske na gornju masku je loše ispoliran, sad da li je to samo na mom kućištu slučaj il i na ostalima ne znam, uglavnom to sam primjetio.

Ono šta mi se sviđa je to šta sam u njega stavio iza da mi puše CM sickleflow 120mm led plavi prema van zrak i napred je onaj stock od CMa šta dođe s kućištem od 140mm led plavi koji usisava unutra zrak, dok na vrhu sam metnuo 2x noiseblocker PK-3 da bacaju zrak van i temp. su odlične, tako da što se propuha unutra tiče je odličan. Sviđa mi se još šta je jako čvrsto kućište i gumene nožice su isto mrak stvar. Tool free za diskove stvar mi se isto sviđa, malo sam na početku zazujo nisam znao kako se to stavlja disk unutra, no prokužio sam vrlo brzo.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 11.03.2014. u 22:25.
Thermaltake je offline   Reply With Quote