Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 07.06.2007., 16:36   #30
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Evo citiram sebe iz privatne poruke za kolegu Kneza Tame:

Citiraj:
Što se servisa tiće... Servis je obavezan (od ovlaštenog servisera) svake godine jer u protivnom se gubi garancija! Mi ti inaće servisiramo sve klime koje montiramo prije nego što poćne sezona visokih temperatura tak da je klima odmah spremna za rad! Ljudi uglavnom niti ne moraju razmišljati o servisu jerbo imamo sve klime u evidenciji i kada dođe vrijeme za servise onda unaprijed obavjestimo ljude i dogovorimo sve u kratkom roku!

Cjena servisa je znaći 280 kuna po unutarnjoj jedinici! Zašto po unutarnjoj jedinici?... zato jer se nemre isto naplatiti servis za mono sistem (1 vanjska i 1 unutarnja) i za quadro sistem (1 vanjska i 4 unutarnje)

U servis je uključeno:

- čišćenje turbine, čišćenje i dezinfekcija filtera i rashladnih limova, čišćenje lamela, kontrola temperarure, čišćenje i dezinfekcija sustava za odvod kondenzata...

- po potrebi kontrola i dopunjavanje rashladne tvari (do sada nije nikada bilo potrebno u klimama koje smo mi montirali)
Znaći servis je poželjan prije svake sezone baš zbog svih tih dezinfekcija jerbo se u godini dana nakupi toliko zmazanoće, bakterija i virusa na filterima da to ni normalno

A i uglavnom 90% klima nakon zime (kada se klima ne koristi) užasno smrde kad hlade baš zbog tih nečistoća u filterima, turbini i rashladnim limovima!

Sad smo susjedu neki dan servisirali klimu, klima je doslovce po ustajalim čarapama smrdila... užas
Bartuc je offline   Reply With Quote