View Single Post
Staro 25.06.2019., 21:27   #6473
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Meni bi se ruka osusila kada bi Štilovku uzo u istu.... samo Husqvarna
Napravićemo univerzalni

Citiraj:
Nego zbilja... sta se palite ili dramite na singl core testove kad apsolutno je vrlo tesko naci koja to realna situacija mora biti, pa eto taj proc je sada nesto vrlo znacajni pomak u odnosu na recimo Ryzen 2 seriju ?
@trpi je oplakao nocas 30%... na normabelima zaspao.. ono 30% a realno to ce gdje osjetiti ? Meni sad na brzinu ovako, pada na pamet samo eac3to koji koristi samo jednu jezgru cpu-a dok radi tj. encodira ton.
Čitaš i kvotaš selektivno

napisao sam ranije danas da sam toliko "zahtjevan" korisnik da bi mi i onaj moj stari R5 1600 na 3,7GHz bio sasvim dovoljan za sve. R5 2600 i R5 3600 sam kupio i kupiti ću jer eto, da malo podignem razinu rvackog jala (našeg najjačeg proizvoda) ima se -> može se -> hoće se

ne trebaš mi ni ti, ni trpiša, ni bilo tko drugi govoriti gdje ću ja ili hoću li ja uopće osjetiti razliku niti se brinuti koliko će se procesor nadoplatiti. Kao i što mene uopće ne interesiraju vaše brige i potrebe (enkoding u tvom ili bitnost singlkor perfomansi u njegovom slučaju), molim da osećaj i doživljaj bude obostran te se unaprijed zahvaljujem na razumijevanju i super smo si svoje obećanje ću ispuniti: testirati ću ga i usporediti brojke kako sam usporedio prvu i drugu generaciju kroz više benčeva. A onda neka netko procjeni isplati li mu se mjenjati ili ne.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 25.06.2019. u 21:32.
Brko je offline   Reply With Quote