View Single Post
Staro 08.12.2017., 01:25   #6
rudi1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 95
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
Kolko nosi sumo i etn u odnosu na monero?
to su isto CryptoNight.? ili nesot drugo? posto sam na vegi bitno mi je da je CryptoNight jer mi tu najvise nose kartice
Da Cryptonight. Isti miner, samo u config.txt ili u komandnoj liniji mijenjas url : port, adresu i workerid.
Naravno sa svaki skinut official wallet da dobijes adresu..to se zna. Za etn je sada CLI wallet, nije bas uf, ali meni cli nije prblm.

Trenutno su xmr/sumo po Whattomine skoro isti. Jedino što ja baš nemam neki veliki ukupni hr na Cryptonightu (max 1.7 kH/s) pa cekam isplatu predugo na Moneru.

Radio sam svoj realni benchmarking, ali sad gledam Whattomine. Ako je premali vremenski raspon u kojem minam, donosim krive zakljucke, a onda se opet sve promijeni, kad se cijene coina mijenjaju.

Da bohemianci...neznam..., minam i sumo na bohemianu i imam full kontrolu. Znaju zapet s nekim blokom s sa 360% efforta, Ali onda opet nađu se dva tri bloka u danu s 11% efforta. Nikom ne vjerujem, coine na wallet, brzo exchange i u usdt ili btc.
Jedino sto nisam siguran, da li je bolje odabrati pool s par stotina ili vise minera gdje se blokovi štancaju svakih sat-dva, ili pool s 30 - 100 minera pa gledat taj pplns window.
No milsim da nisu velike razlike.
Jer se reward dijeli na broj minera (pay per last N shares), pa se kompenzira taj odnos kod poola koji cesce stanca blokove jer ima puno minera / veliki hr i poola koji nalazi manje blokova, ima manje minera / manji hr.

Ako netko zna...?

Za Vegu sam naso ovo:
https://www.reddit.com/r/MoneroMinin...initive_guide/

Zadnje izmijenjeno od: rudi1. 08.12.2017. u 01:35. Razlog: to
rudi1 je offline   Reply With Quote