View Single Post
Staro 29.08.2017., 17:35   #119
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Apdjet situacije... bio danas opet tamo, odnio im ovaj drlog zalokani patternom. da stvar jos bude bolja, osoba koja je vratila taj mob je isto tak ostavila alarm koji je bio podesen na 5.00h ujutro... srecom, kak je baterija bila ful prazna dok sam ga dobio, posemerila se vura, pa mi nije tulio svaki dan u 5.00h ujutro nego par minuta prije 22h navecer... i to neovisno dal je mob upaljen il ugasen, alarm uredno pali mob.

Da se vratim na temu... upao sam danas u ducan s malo jacim nastupom i objasnio da mi je sad vec dosta, da je mob debelo preko 45 dana na popravku i da ga nisu popravili, na sta je lik (drugi, ne onaj isti od prije tjedan dana), otisao pogledat iza, i ustanovio 42 dana i tak je reko... 42 dana je mob kod nas, al ok, dat cemo vam povrat novca. pokusao sam mu objasnit da se radi o 45 DANA a ne RADNIH DANA, sad dal se pravio blesav namjerno il ne, ne znam... uglavnom uzeo sam redmi 4a za iste novce. noviji mobitel, ali slabija baterija (3120 mAh), slabija rezolucija ekrana, i nema fingerprint scanner... al posto mob ide majci, ajd, dobar bu i taj.

al ovo sa zamjenskim... fijasko zesci... i onda me drugi lik pita, pa kaj ga niste drugi dan donesli nazad... zato jer nisam iz zagreba. aha.... kaze on...
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote