View Single Post
Staro 27.10.2012., 01:21   #94
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Mogli su se stvarno više potrudit po tom pitanju, makar nekakva ograničenja dodat, tipa terete specificirat po težini i onda reć, ajde 4x2 ne mogu vuć iznad xy tona i da jednostavno ne možeš izabrat takav teret, kao šta ne možeš vozit puste kemikalije, benzine i šta ja znan šta već, ako nema ADR. To je 20 minuta posla za programera...
Da, istina, onda cu vratit na 4X2 jer se na njih moze stavit poklopac za tankove i to bolje onda izgleda + sto se drasticno poveca volumen tanka. Jedino kod mecke ostane i dalje na 600l stalno, vrlo cudno + kaj se kod njega moze i na 6X4 stavit poklopac za tank pa onda nek on tak ostane.

Btw, mogli su malo i handling promijeniti kod razlicitih osovina, 6X4 bi trebala nekom logikom ipak bit bar malo stabilnija kad se uleti brze u zavoj da se ne uvija sve toliko, ali nista, u dlaku je isto. Stvarno cemu onda to, vise para za kaj?

Inace, meni najbolji trojac su Volvo, Scania i MAN, Volvo i Scania odskacu po snazi malo od MAN-a, a od ostalih dosta. Mercedes je ipak vec primjetno slabiji sa svojih 600KS. Volvu je + sto je najjaci, Scania odlicno izgleda i sa 730KS kao da cak i jace vuce od Volva, zanimljivo. MANov interijer mi je najljepsi od svih i sa 680KS dobro vuce, a i izvana jako dobro izgleda kad mu se stavi poklopac tanka i bocni ispuh, mrak.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote