View Single Post
Staro 06.05.2008., 23:52   #43
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Pozdrav
Otvaram novu temu jer me hitno zanima nešto. Da li je netko kupovao preko ovog šopa? Vidio sam da su im neke cijene SA PDVom!! strašno male, pa me zanima dal ima neka caka il što već?
Ono što me zanimalo a to je fotić koji sam našao tamo košta čak 500kn manje nego bilo gdje drugdje (u nabavi ), poslao sam zahtijev za registraciju ali nisam još mail dobio (15min već)...
Ako netko neš za o tome, zavaljujem.
EDIT: Evo ovog trenutka je i na nabavi uključen protis i Panasonic fz8.
Prvo pozdrav ekipi. Vidio sam na googlu da nas spominjete na forumu pa sam se odlucio registrirati. Dakle ja sam jedan od decki iz Protisa. Necu nista reklamirati da me ne blokiraju, samo cu odgovoriti na pitanja. Svi se pitaju kako je moguce da imamo niske cijene. Odgovor je jednostavan, nemamo veliki prodajni prostor kao hg spot, nemamo web stranicu od 50.000 kn, nemamo 20 ljudi zaposlenih u marketingu i upravi te kad se sve zbroji imamo znatno manji trosak od onih koji to sve imaju. Sve komponente i uredaji imaju garanciju kao i u ostalim trgovinama i kupljene su na istom mjestu kao i one u hg spotu, vemilu i u ostalim mjestima. Bilo je glasina o tome da sigurno prodajemo skart robu i krivotvorenu medutim to su samo babske price, ja nigdje nisam naisao na tako nesto a i svatko tko je kupio nesto od nas se uvjerio da nase komponente imaju valjanu garanciju i deklaraciju i pise tko je uvoznik. Neke trgovine kupuju robu od nas tako da je netko od vas mozda kupio neki proizvod za znatno visu cijenu koji je ta trgovina kupila od nas. Stranice nam nisu bog zna sta jer kao sta sam rekao nismo platili hrpu novaca za razvoj weba, zapravo sam ju ja napravio i to je prva stranica uopce koju sam radio i s obzirom na to dobro je i da radi .

Zadnje izmijenjeno od: Protis. 05.09.2008. u 22:21. Razlog: promjena adrese
Protis je offline   Reply With Quote