View Single Post
Staro 12.03.2004., 17:20   #24
rprivrat
Premium
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ribarska 29, 52203 Medulin, Hrvatska
Postovi: 225
Imam vremena

---------------------------------------------------------------------------------
"" Znači nemaš vremena za kupnju programa koji radi? A imaš vremena za freeware koji ne radi ili polu radi... ili ti instalira SVOJ spyware... ""
--------------------------------------------------------------------------------
Nemam love za bacanje, a vremena imam dosta. Lavasoft AdAware nije freeware koji ne radi ili polu radi niti ne instalira svoj spyware.

-------------------------------------------------------------------------------
"" I koliko svog vremena potrošiš na polu rješenja? Ili još nisi naučio da potrošeno vrijeme ima svoju vrijednost?!? ""
--------------------------------------------------------------------------------
Za instalirati Lavasoft AdAware potrebno mi je oko 60 sekundi, to ipak ne vrijedi 49$. Vrijeme je relativna stvar rekao je stari Židov.


----------------------------------------------------------------------------------
"" Osim toga, a nadam se da govorim u ime svih sa foruma, nitko ovdje otvoreno ne podržava skidanje crack-ova osim da se provjeri potpuna ispravnost programa. Ako ti koristi - kupi. Meni osobno podatci vrijede puno više od $39 + vrijeme koje ću potrošiti radeći troubleshooting. ""
----------------------------------------------------------------------------------

Naravno niti ja nikad u životu nisam skinuo nikakav crack sa interneta kao niti ti i kao niti nitko sa foruma u čije se ti ime nadaš da govoriš. To se iz moga posta i vidi, pa lijepo sam napisao da nemam vremena u životu gnjaviti se sa time.
rprivrat je offline   Reply With Quote