View Single Post
Staro 01.01.2021., 17:52   #36
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Prvi Zagrebački sam doživio dok sam bio sam u stanu od 80m2, relativno friško odselio od kuće, prestrašio se bolesno. Nakon toga sam svako podrhtavanje osjetio, svako zatvaranje vrata u zgradi ili trčanje klinaca u stanovima okolo.

Prvi Petrinjski sam bio opet sam u stanu nakon 6 dana noćne smjene u velikoj nadi da ću zaspati prije 07h. Preselio sam se ovaj mjesec u drugi stan u istoj zgradi, taman se smirio i sada sam na strani zgrade koja je odmah do stanice vlaka Kustošija.U isto vrijeme kad i potres je taman jedan vlak prolazio kraj zgrade pa nisam odmah paničario ali sam shvatio da je bio potres.
Ovaj od 6.2 sam bio s curom u stanu i taman smo krenuli piti kavu. Zgrada je čini se prilično dobra i u stanu niti jedna stvar nije pala niti se igdje pojavila pukotina, ali me prilično obilježilo, osjećaj nemoći u tom trenutku, kao da si u krletci zatvoren, a netko svemoćan ju trese. Otišli smo se smiriti na Jarun, nismo osjetili podrhtavanje do ponoći, ali svaki vlak koji je prošao je bilo napinjanje da izlazimo iz kreveta. Prošlu noć nije bilo spavanja dok god nisu zatresli oni u 6:30 od 4,8. Tek nakon toga smo uspjeli zaspati jer je prošao osjećaj da će nas pogoditi još jedan jaki.
Sada i dalje kao mnogi ovdje u temi postanem nervozan kada netko u zgradi zalupi vratima, teretni vlak bude u blizini zgrade i slično....
Večeras se nadam koliko toliko naspavat....
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."

Zadnje izmijenjeno od: zkljaja. 01.01.2021. u 17:57.
zkljaja je offline   Reply With Quote