View Single Post
Staro 22.02.2019., 11:51   #8542
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor IveB Pregled postova
Bok.
Pišem ovakav post po raznim forumima pa da napišem i ovdje jer je možda netko od vas imao slično iskustvo pa da mi pomogne.
Ugovor od 24 mjeseca na Bnet Super+ 3D (tel+int+tv 50% popust) mi ističe početkom 3. mjeseca, znači za 15-ak dana.
Pošto mi TV nije potreban odlučujem se prijeći sa Bnet Super+ 3D na A1 tel+int paket uz ugovor na 24 mjeseca.
U A1 poslovnici objašnjavam djelatnici da mi ističe ugovor i da želim prijeći s Bnet-a na A1 i tu potpisujem zahtjev za zasnivanje pretplatničko odnosa (A1 tel+int).
Zanima me sljedeće:
Hoće li A1 i Bnet interno srediti moje isključenje sa Bnet-a i prebacivanje zajedno sa postojećim tel. brojem na A1 ili odjavu (raskid) sa Bnet-a moram napraviti ja?
Pitam zato jer sam prilikom prebacivanja sa Optime na Bnet potpisao izjavu o raskidu ugovora sa postojećim operatorom koji mi je donio Bnet-ov prodajni zastupnik a u A1 poslovnici nisam dobio nikakav zahtjev za raskid vezano uz Bnet.
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
@IveB- samo znaj da prelaskom na niži paket ( sa 3D na 2D) nemaš nikakvu mogučnost popusta. Znaći puna cijena paketa i ugovor na 24 mj., jer inaće naplate i novu instalaciju 1500 kn.( uz ugovor na 24 mj. je 1 kn.).
Neka napise koju je cijenu u ponudi dobio pa cemo odmah znati jel su mu primjenili prijateljsku promociju ili su ga dernuli.
Cilim je offline   Reply With Quote