View Single Post
Staro 17.12.2017., 21:13   #1
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,060
(riješeno) Komp se pali sam od sebe

već neko vrijeme sam ovo htio pitat, ali kao neću , ispast ću budala.
sad me već počelo smetat jer praktički komp ne mogu ugasit. i nije to JEDAN komp, to mi već 3 rade.

najprije sam mislio da je stvar u "zraku", probudi se bežični miš, trzne signal i komp se digne iz stand by-ja. onda sam ugasio da ga ne mogu palit preko usb-a. i i dalje se komp povremeno pali. mislio sam da je do lan-a, ali bio sam nakon toga imao komp spojen na wifi, pa isti problem.

nedavno nabavio novi komp, full druga ploča (prije bio điđabajt, sad je asus), i evo sad došao doma komp radi. ugasim ga na botun na kučištu (šta mu je hibernate, jer u standby neće, odmah se pali nazad). taman se ugasi, evo upali se opet. ugasim ga, i opet se upali. yebemtimater iskopčao sam kabel iz struje. na starom kompu sam imao produžni na stolu, pa bi navečer kresnuo prekidač i bio siguran da se neće upalit.

sličnu stvar mi radi i laptop, imam uvijek spojen senzor od miša (logitech neki), i ne mogu nigdje nać opciju da ugasi usb-ove. čim taknem miša (ako ga zaboravim isključit) laptop se pali. na tuckanje po tastaturi i taćpedu ne reagira, isključivo na miša.

dajte neki help. ovo nema veze s windowsa, mora bit hardver u pitanju.
komp : asus ploča s1150. laptop lenovo , intel platforma, celeron 1005m.
imam feeling da imam duhove u stanu.
jp_rv je offline   Reply With Quote