Tema: T-Mobile
View Single Post
Staro 27.01.2012., 15:41   #28
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ako ne znaš šta pričaš, informiraj se prvo. Samo na prva 4 taba sam nabrojio 25 tarifa.
http://www.t-mobile.de/tarifuebersic...00#grp=0&dev=0
Čovječe pa jel ti vidiš te cijene???
20 eura mj.tarifa, 'velikodušnih' 30 minuta u cijeni, nakon 30 minuta 0.29€ minuta. To je baš superpovoljna tarifa A koliko vidim u sve i jednoj u ta prva 4 taba je minuta razgovora 0.29€, što je više nego u ijednoj tarifi kod nas kod tmobilea i vip-a. Da ne spominjem sms od nemalih 0.19€
Pa ja plaćam 110-120kn mjesečno tarifu sa pazi, 300 minuta prema svim mrežama, ne 30, ne 120, kao u tim 'vrhunskim' njemačkim tarifama, nego 300 minuta, sa uključenih 512mb interneta u tarifu i 100 sms poruka. Pa daj mi nađi eto u tih 12 tarifa iz tih tabova tako povoljnu tarifu, da košta 15€ i da daje sve što sam ti nabrojao. Nećeš

Ne kužim zaluđenost tvoju tarifama i pretplatama vani, kad su vani, konkretno u Austriji, Njemačkoj i Švicarskoj (u tim zemljama imam masu rodbine i prijatelja pa pratim situaciju) još gore i još skuplje i nepovoljnije. A linkao sam ti i koliko, 3-4 švicarske pretplate nekidan, ne znam jel u ovoj temi ili drugoj, pa vidi da je tamo još gora situacija....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote