View Single Post
Staro 30.03.2021., 18:17   #3129
savec0re
Premium
Moj komp
 
savec0re's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Split/Zagreb
Postovi: 156
Citiraj:
Autor Dayeyinde Pregled postova
Poštovanje svima.
Novi sam član ako nešto krivo napišem gdje ne poštujem pravila forum.
Oprostite ne radim to namjerno.
Nego..
Kakva je nestašica GPU-a odlučio sam po prvi put u životu kupiti kompletan PC.
Donekle blizu komponenata koje hoću ima ADM.
Čitam vaša iskustva sa ADM i ledi mi se krv u žilama.U mojem slučaju kako je riječ o velikim parama.
Hoću kupiti ovo od njih i već pri prvom razgovoru sa gospodinom u ADM nailazim na zid.
Pitam čovjeka koja je točno matična ploča proizvođača?

Ne mogu vam reći, to je ono što imamo na zalihi.
Pitam čovjeka koji je točno proizvođač ram, napajanje,SSD ?
isti odgovor: ono što imamo na zalihi.
Vidim da čovjek nije baš za suradnju.
ja mu kažem: gospodine lijepo vam molim mrvicu mi izađite u susret spreman sam platiti gotovinom.Da li se ikako možemo naći na istom putu da pogledate do sutra koji su točno proizvođači komponenti.Ako je sve u redu dolazi isti dan sa gotovinom.
Znate, takva su pravila, ne mogu odati tu informaciju stanja na zalihi.Tako je kako je.
Hvala i doviđenja.
Ne pišem da nije u pravu, možda ima takvu zapovjed od šefa, direktora..
Ali da ti nije u interesu prodati za tu cijenu i da ti nije u interesu izaći u susret za tu cijenu.To ne mogu vjerovati.To je jako žalosno.
Pošto sam imao super iskustvo s ADM-om u zadnjih par dana dosao sam provjerit sta ekipa ima za reci generalno o njima.

Kupio sam konfiguraciju koju sam sastavio u suradnji s deckima tu na forumu, razmjenio par mailova s ADM-om, u medjuvremenu promjenio par komponenti sve je bilo vrlo brzo rijeseno.

Komp placen u ponedjeljak, isporucen sastavljen utorak ujutro.

Vrlo sam skeptican kad vidim ovakve postove poput kolege Dayeyinde pošto sam i sam nekoć radio u slicnoj trgovini znam da i kupci nekad znaju bit nerazumni. Stoga sam poslao mail ADM-u da bi mi trebala informacija o maticnoj ploci u ovom modelu koji je naveden.

Za 5 min sam dobio natrag odgovor da se radi o - MSI MAG Z490 Tomahawk, Intel Z490, s.1200, 7C80-004R.

Tako da mi nije jasno na kakav zid si ti naišao, zašto prodavač ne bi prodao komp gdje mu je zarada valjda 5000kn.
__________________
Uspjesno obavljene trgovine : 1, 2, 3, 4, 5
savec0re je offline   Reply With Quote