View Single Post
Staro 12.10.2005., 22:53   #9
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
na dosta mjesta sam jeo pizzu i nemam neku pizzderiju koja mi je stvarno naj!

stara sava je davno prije imala jednu od naj pizza al se odjednom "pokvarila" pa jedno vrijeme nisam jeo tamo, nedavno sam otišao i malko se popravila situacija al nije pizza kao prije...

pizzerija purger odlična pizza bio jednom tamo al nemogu sudit po jednom "postu" hehe, pizza ukusna.

Baschiera- pizza koja ima ime al ne i kvalitetu, nije loša al fali neš...

dubrava: moj kvart i tu sam se najeo pica ovaj pizza...
oliva nije loša al je jedna kuharica malo onak... gura prste u picu pa onda radi pizzu (vidio na svoje oči: stoopid ) tak da baš i neidem tamo nakon toga iako ima frendova koji baš tamo idu na pizzu al ja više ne.

graal- pizza ukusna, nekad zna zagorit al je saftna i ima dosta stvari na njoj, i dobro je što kad se traži malo više nečeg to se dobije, jedanput sam tražio malo više šampinjona i dobio sam toliko koliko je jedna porcija a nisam platio, i dostava je brza.

zagreb- prije sam od tamo naručivao jer znam frajera koji tamo radi pa mi je uvijek napravio dobru, al inače zna biti dosta suha i sa malo stvari gore, dostava također brza.

rubelj teslička- pizza jednom riječju koma!

Rio- jedina pizza koja valja je slavonska, najbolja slavonska od svih pizzerija, inače imaju malo predebelo tijesto, dostava brza

Grof- pizza koja nije po mom ukusu, suha, dostava nije baš neš sa heličem više vuče na bicikl

trenutno mi više ne pada ni jedna na pamet al braal i zagreb bi izdvojio u dubravi, savu i purger u gradu.
buljo je offline   Reply With Quote