View Single Post
Staro 14.10.2009., 18:05   #30
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Po čemu je prekoračenje brzine glupa kazna. Ako je max dopuštena brzina zakonom određena, onda valjda i postoji razlog zbog čega je to tako (stanje ceste, naseljenost ili nešto deseto). U dosta slučajeva ograničenje ne odgovara cesti, ali što ćeš, nije sve savršeno. Uvijek imaš 10% tolerancije, pa je iskoristi. Sigurno te zbog tog neće zaustaviti. A da me ne bi krivo razumjeli, protiv žalbi nemam ništa, ako su utemeljene, ali koristiti onakve metode na koje sam prvo i reagirao, to je za zatvor.
Pa ja sam i bio u zatvoru 3 mjeseca,nije to tak strašno,pogotovo ak je dobra ekipa u sobici

Je,ograničenje je jako pametno....po nezavisnom istraživanju imamo bolje autoceste od njemačke,a tamo moš ić 250,kodnas 130..... tu ni Spock nebi našao trunku logike,zar ne? Mi smo šugava država,šugave vlade,i šugavih zakona.... a za to smo si sami krivi. Od mene parice nebu vidjeli,ako treba( a nije trebalo) otic cu opet i u remku odradit to šta skrivim.... a opet,zatvori su pretrpani,dok dođeš na red za tu sitnicu već bu zastara. Zaš ne iskoristit ak se može?
trouble je offline   Reply With Quote