Tema: Revolut
View Single Post
Staro 06.08.2019., 20:45   #243
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Ma sve 5. Ono kaj je meni zapelo za oko - po svemu sudeći njima je (skoro pa) modus operandi po defaultu (neovisno o svoti) blokirati račune bez ikakvog objašnjenja. Tak jasno pod krinkom, da ne velim izlikom kojekakvih naprednih AI algoritama i popratne tehnološke skalamerije, koji su (po njima) tu da štite upravo krajnje korisnike od mogućih malverzacija i pranja nofca. Da bi se onda korisnici morali na sve moguće načine opravdavati i dokazivati da su to stvarno njihovi nofci. Čisto da od svega na kraju ne ispadne još jedna u nizu piramidalnih pizdarija.
U svakom bi slučaju bilo logičnije da, kako je netko spomenuo kod druge varijante, a ako je već potrebno, pokupe više nasušno potrebnih podataka unaprijed.
Nekako mi N26 generalno ulijeva više povjerenja, iako vidim da je i kod njih bilo nasumičnih blokiranja, a i trenutno nisu dostupni u HR.

No sve u svemu, u mjesec dana korištenja, "spasili" su me finog deranja na tečaju kod nekoliko većih transakcija, a i obzirom da inače nemam mastercard koji je sad imao ili ima poneke promocije, dobro je došlo i kod manjih iznosa. Odokativno, nije me koštalo ništa, a "uštedio" sam recimo 200injak kuna.
schetz je offline   Reply With Quote