Tema: Revolut
View Single Post
Staro 01.07.2019., 21:05   #23
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Mozak mi danas otežano radi, može kratki sažetak kako je korisna ova kartica u praksi ?
Hvala !
- kroz aplikaciju imaš pregled potrošnje (sve transakcije se odmah i kategoriziraju - npr. prijevoz, namirnice i sl.), vidi se kad i gdje je potrošeno i koliko

- također na pregledu transakcija možeš podijeliti račun (Split Bill - na koliko god ljudi želiš...). Npr. platiš rundu u Medvedgradu - otvoriš app, otvoriš transakciju, stisneš Split Bill, odabereš ljude na koje želiš podijeliti, uneseš iznos (ne moraju svi isto platiti) i gotovo. Njima dodje zahtjev koji potvrde i eto tebi love

- nemaju nikakve naknade! Kroz aplikaciju možeš svojim kontaktima (koji isto koriste aplikaciju) slati novce - kad god, di god, koliko god, bez naknade (pa ako hoćeš i 1 lipu). Dizanje love na bankomatima svih banaka bez naknade (ja probao na PBZ/Addiko/ZABA) - s tim da za to postoji određeni limit (koji ti je u appu prikazan) pa kad njega prođeš naplaćuju ti 2% naknade

- ako putuješ, automatski ti mjenja valutu na računu u valutu zemlje u koju ulaziš (ideš u Mađariju, odmah ti kune mjenja u forinte) - s tim da to radi po interbank tečaju (tečaj po kojem i banke mijenjaju novce)

- meni osobno najbolje, sigurnosne opcije za karticu su im vrh. Ti kroz aplikaciju možeš doslovno onesposobiti karticu ko komad plastike - kroz jedan klik u app, ti možeš uključiti/isključiti opciju dizanja na bankomatu, beskontaknog plaćanja, online plaćanja itd.

- osim fizičkih imaju i virtualne i jednokratne kartice

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote