View Single Post
Staro 29.03.2017., 19:22   #1762
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
Citiraj:
Autor Pires84 Pregled postova
Nista od ovoga nije pomoglo. Ponocv sam flashovo zadnju najnoviju verziju 6.0.1 i opet ista situacija. Ja ne razumijem koji je vrag sa tim Kernelom. Znači nakon što je u odinu pass krene instalacija dodje do 32posto i onda izbaci onu gresku sa DRK. Nakon toga piše press any key. Zatim mi se prebaci u recovery mod. Tu odradim factory reset i wipe partition. Nakon toga reboot i neće da boota opet ode u recovery i izbacuje u donjem dijelu ekrana Dm-verification failed...need to check DRK first. I sta sam mogao opet nego da flashujem FIX a taj fix je ustvari Kernel spaceX koji nije officialni. Ne razumijem da li svaki telefon ima svoj kernel ili se kernel dobija sa firmware. Da li je na mom telefonu izbrisan kernel mog telefona pa moram flashovati neki neslužbeni kao sto sam uscinio da bi proradilo?

pa ako ti stock rom sa custom kernelom radi, zašto ga tako ne koristiš?
prosurfaj po xda, postoji negdje stock kernel pa njega samo flashaj a ne cijeli firmwer.. dakle kernel je boot.img. da mi radi mob sa drugim kernelom sve ok ak se normalno ponaša..negdje je nešto lagano zbrickano, radije nemoj reflashat iznova jer svaki put nabaciš novi drk na mob dok ti se jednom nebu smrzo i ugasio..
imart je offline   Reply With Quote