View Single Post
Staro 05.12.2013., 22:01   #193
lostboy
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 52
Citiraj:
Autor krokan Pregled postova
Jučer sam navratio u prostorije OK, koje se inače zatvaraju krajem siječnja 2014. godine, i malo se raspitivao u svezi glede kabelske televizije. Naime kako mi je gospođa koja radi tamo rekla, počelo se sa puštanjem analognog signala u sjevernom dijelu zaprešića i postupno ćemo svi biti prebačeni na analogiju (40 kanala), tek kad taj proces završi, tehničari će krenuti od korisnika do korisnika i uključivati digitaliju. Za internet i telefon nisam ništa ispitivao budući da sam još godinu dana na optimi. Jedino kaj mi nije mogla točno reći je to da li mi koji smo sada potpisali samo za televiziju, plaćamo samo 89 kn ili i mi plaćamo dodatni najam opreme od 33 kn, buduće da ćemo se koristiti njihovim digitalnim prijemnikom. Na to sam je upitao i što će biti za godinu dana kad zatražim internet i telefon, da li ću tada plaćati 2x33 kn najam za router i digitalni prijemnik za tv !?? Rekla mi je da se plaća samo jedan najam, znači 33 kn.
Ja sam u istoj situaciji kao i ti, imam samo televiziju i potpisao sam onaj ugovor na 2g za 89kn.. Pitao sam agenta za najam opreme i rekao je da se nista ne placa, da je to ukljuceno u cijenu.. Tako da bi 2g. trebali placati samo 89kn za osnovni+prosireni paket plus sto cemo prvi mjesec imati i sve ostale tematske pakete..
lostboy je offline   Reply With Quote