View Single Post
Staro 05.10.2011., 12:04   #61
jbird
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zapr
Postovi: 5
ček, oni su tebi dali i ruter? Jer, njihov modem koji sam ja dobio (Motorola) nije ruter nego samo modem. Stoga sam ja morao kupit svoj ruter da bi mogo spojit 2 kompa i 1 laptop na net.

Meni je mrsko negdje drugdje tražit usluge, jer ova je cjena stvarno super, telefon malo koristim, kolko koristim radio je do sada čist ok, a tv je ionako najbolji od njihovog tripplea pa mi jedino preostaje da mi net srede da radi, i ja sam zadovoljan. Uvijek se nadaš negdje da nećeš morat opet mjenjat operatera, pa onda za tv i tlf imat jednog za net drugog, što je zapravo i bio jedan odrazloga zašto smo prešli na oktv.
Kad gledam drugdje, ovu brzinu neta sa flatom samo moram platit kolko me tu košta tripple play, pa si uvijek mislim da sredit pucanje neta ne može bit baš TAK teško

Bilo bi zgodno kad bi imali neko official mjesto, neki njihov forum, gdje bi mogli svi prokomentirati njihove usluge, jer me baš interesira kakvi su im planovi za sankcioniranje tih problema. Trenutno se očito bore protiv toga ignoriranjem, ali na neke duže staze, pretpostavljam da će i unatoč problemima koje postojeći korisnici imaju dobivati određeni broj novih korisnika, kako oni to misle sankcionirati? Opet ignoriranjem? Pa to im je onda siguran put u propast
jbird je offline   Reply With Quote