View Single Post
Staro 17.01.2012., 16:45   #95
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Ja sam mogao birati: Noctua ili Corsair. Nakon pregleda foruma i žicarenja samih artikala, odličuo sam se za Corsair. Bolji, jači, jednostavniji i nekako mi je ljepše vidjeti sve unutar kućišta, nego kad imam ogroman kuler koji prekriva pola matične.

Ne kažem da je Noctua loša, dapače, top air cooler, ali Corsair je za mene bolji i praktičniji. Ja sam zadovoljan. Jedino je zamjerka kaj je prelako oštetiti radijator. Znam da sam prešao prstom preko par limića i odmah su se popigali.
Ti valjda znaš da kad ventove na H100 staviš na minimum (1300 okretaja), koji je inače maksimum ventova na NH-D14...ventovi na D14 su opet tiši nego na corsairu, i još su bolje temperature na D14 (par stupnjeva, al su bolje)...jedino gdje se H100 izvuče je kad su ventovi na 100%, al nema te osobe ovdje koja može slušat to zavijanje...toliko o tome da je bolji, jači, jednostavniji...

Neću ni komentirat tvoje postove u Silent PC threadu, a ovdje pričaš da si zadovoljan sa H100...ali si zaboravio napomenut da si morao rezbarit novog Silencia (i to jako loše) da bi uopće smjestio radijator i naravno da si bio tek zadovoljan kad si ventove na H100 stavio na minimum gdje je opet d14 bolja što se tiče performansi/buka..i naravno sad već gledaš da uzmeš carbide od corsaira jer nisi zadovoljan smještajem coolera u silenciu..hm da, toliko o isplativosti toga...samo kažem, nemoj se ljutit
skyman je offline   Reply With Quote