View Single Post
Staro 31.03.2017., 16:03   #6
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Citiraj:
Autor blast90 Pregled postova
Pozdrav svima, imam ovako jedno pitanje, pošto baš po netu ne mogu naći ništa konkretno za ovu karticu vezano za accelero hladnjake, zanima me dali je netko možda na nekoj od 380 ili slične jačine kartici stavljao accelero hladnjak?

Imam skroz silent PC znači radi se o Fractal Design R5 kučištu i u principu jedinu glavobolju mi stvara grafička jer su ventilatori bezobrazno bučni, naravno u mirovanju je sve silent ali kada upalim igru (DOTA 2) jedina igra koju vrtim mi doslovno previše buči.

Prije sam imao 5770 sa accelero pasivnim i začuđujuće temperature sa pasivnim su bile čak i do 10c manje u DOTA 2 nego sa njenim hlađenjem a PC je bio nečujan, pošto sam u međuvremenu nadogradio na R9 380 zanima me dali bi ta kartica mogla izdržati sa pasivnim i koliko bi zapravo tih bio neki accelero sa hladnjakom? Jer realno gledano 300-400kn za hladnjak dati i nije mala investicija, obzirom na to da je kartica ionako već polagano počela izlatiti iz svog vremena ali za moje potrebe za DOTA 2 je i više nego dovoljna.

Jesi li stoposto siguran da se to grafa cuje, koji je ostatak kompa.
To je ipak duplo ili vise brza grafa pa ti i procesor vise radi.
Ako ti ne treba vise od 60 fps upali FRTC u driverima, mozda ti to rijesi problem.
suedamA obmaR je offline   Reply With Quote