View Single Post
Staro 10.02.2007., 19:10   #32
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Lol, buka u autu se preferira do maximuma.
Nijek omp mrcina, neg je malko jace OC-an pa se girje povise, a grafa najviše od svega. Ubiti to nije vodeno ono kak se misli. Voda...
Neg sam nutra nafilal tekućinu koja je u onim uloškima za prijenosni fridge, mada noviji imaju ventove. Rasturiš uložak, i umjesto vode šibaš tu neku tekućinu. Bolje vodi toplinu.
Vodeno je tak sistematizirano da se ventovi uključe isključe dok netreba, temp senzori.
Eh kaj se oftki tiche. Vec me dugo vremena bode jedna stvarm a to je digitalac. Bješe jednom jedan digitalac. Imo sam ga Ja... Iso s njimm na more i sliko njme... Kad ono jednom u davna vremena, curi ispo u more, Je
***e ženske, uvjek sve zaseru s elektronikom. No nije važno to sad, važnije je da ja nebrem slikati ništ niti konfu ( koja je na stolu ) niti vodeno, koje ne radi.
AArghhhhhh, isho kupovat zvucnjake za autich a digitalac i peltier cekaju . Buka u autu to ja isto preferiram

Inache ovo je off-topic. Al neka.
Vodeno radilo sve tip top. Bilo 3 put ljepše od case-a. Neki shrot tam iz ducana. I prije 5 tjedana mene oblijala tekucina po nogama. Kad, vidim pusta vodeno. Pogasil komp, vratil zračno, aarghhhhhh. i sfural vodeno u penziju dok ne dođe hitna da mu da viagru. Zbog buke zračnog, sam trasturil komp na stol. Kućiše mi se više nije sviđalo, pa sam s frendom onak iz zazebancije isel da ga bum bacil kroz prozor a on da bu stopal. I meni se osmaknul case, a ovaj se uzbudil i huškal ko pijanec. Palo je za 1.78 tu negdje, bar sam uspel dobiti vrijeme pada case-ova ( da neki tu na forumu ne trebaju mjeriti ). I sad sam bez case-a i vodenog. Otišlo neš na kileru, tam se nagrizlo neki bog na cevima. I to u sredini kilera. Valjd bum moral drugi nabavit. Il cooler za atutheka drmnut dole Dok se to skrpa, kupujem digitalac, neki u Pevecu, tam na odjelu "šalate i prehrane"
I postam sto prije slike. Neam nit za benzić da se furam. A kamoli za case, a dije tek fotich, pfffffffffffffffff
Juggernaut je offline   Reply With Quote