View Single Post
Staro 09.11.2018., 08:32   #59
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
@silver_tip: Pa taj frend kojeg sam gore spomenuo i poslao SS-ove ima fotostudio i bavi se snimanjem vjencanja i ostalih cudesa, i kupio je legalnu licencu u ducanu, nije kupovao key za par eura na internetu. Inace za obradu slika i videa koristi iMacove, ali ova Win mašina mu je za kasu.

A ja sam u ITu, i isto tako kao i kolega u fotostudiu dobro poslujem, pa mi nije potreban key od 3-5 ili 15 eura.

Kao sto gore rekoh, poanta mojih postova je bila da pokazem ovima koji kupuju takve keyeve i misle da su u pravu, da poreznu boli bobi i da ti oni opletu kaznu bez obzira sto ti mislio da je ispravno, jer kod porezne je uvijek - kriv si, pa ti dokazuj da nisi (a sad si i sam rekao da se sporiš par godina, a nisi kriv, te ces se sudski spor rijesit u tvoju korist).

Mozda su takvi keyevi vanka "normalna" stvar da se prenose s firme na firmu, mozda vanka sud bi ti takve sporove odmah rijesio u tvoju korist ili te porezna nebi ni zezala. Ali svi znamo di zivimo, s kakvim monstrumima u poreznoj se borimo, i onda je bolje imati sve 1:1 "po peesu" nego se zezati radi 100-200e par godina po sudu da dokazes da je neki sud u njemackoj jednom presudio u korist tuzenog.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote