View Single Post
Staro 08.11.2018., 23:06   #54
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
pa tako i naza drzava unkcionira, na svim levelima
Plati i šuti
Ima smisla sve što se ovdje piše, ali ali .. mi smo hrvatisan .. gdje je more bistrije od naroda jel ?
I idemo linijom manjeg otpora.

U tome i leži glavni problem, da se ide linijom manjeg otpora, pa kada netko nešto i pokuša onda doživi nešto što ja otprilike ovdje doživim pa mi ljudi pišu stihove jer im je problem nešto malo pročitati i razumjeti što je napisano i dati neki konstruktivni prijedlog.


A mene i dalje zanima što je inspektor napisao u onom riješenju o kazni i na što se pozvao, ali nikako da dođemo do toga? Svi odustanu još prije nego lopta krene prema njima.


Trebaju mi točke iz zakona i na koji se zakon poziva, kako bi se mogao osmisliti prijedlog za izmjenu zakona. Nije nemoguće i sam sam već to jednom postigao da su izmjenjena dva članka zakona u zakonu o potrošačima, a da mi društo za zaštitu potrošača kojeg sam član nije željelo pružiti podršku da se to ubaci u zakon, a ipak su ubačeni i to nakon dva odbijanca pokojong ministra gospodarstva, ali sam uspio vlastitim angažmanom u saborskim klubovima to ubaciti u zakon.


Dakle nije nemoguće promijeniti zakon samo treba biti uporan, Mislim da još i danas imam negdje dopis pokojnog ministra u kojem tvrdi da to nije materija koja ide u zakon o potrošačima a na kraju je ipak ušlo usprkos njegovom izričitom protivljenju.

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 08.11.2018. u 23:19.
sakomako je offline   Reply With Quote