View Single Post
Staro 22.08.2018., 18:08   #28
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
OK... lagano glupavo iskustvo sa Ronisom.

Bio sam do Zg u petak 17.08..., pa rekoh da bacim oko da li imaju na lageru Sonos Play 1. Momtzi u dućanu uslužni, profesionalni, ugodni... uglavnom za svaku pohvalu.

Nemaju zvučnik, imaju ga u Čakovcu.

Meni treba kao poklon u utorak u Rijeci i pitam da li može biti u poslovnici u Ri do tada - potvrdan odgovor i kupovina obavljena. Njihova preporuka je bila da naručim na svoju adresu, ali s obzirom da sam htio to zapakirati kao poklon, više mi je pasalo u poslovnicu.

U utorak odem do poslovnice, i zvučnik nije još stigao... stiže dan kasnije... jbga... ok, niš od poklona na vrijeme, ali nema veze, improvizirati ću nešto

Danas me zovu.. sve stiglo...

Odem do poslovnice, i poljubim vrata u 16.00 (rade do 18.00), a na vratima poruka "Na marendi sam vraćam se do 15:50"... ok, pričekam i prodavač se pojavi u 16.10... Sva sreća nisam došao u npr 15:40, jer bi bio malo l00d da sam ga čekao pola sata umjesto 10min...

Ne znam šta bi rekao... očito imaju problema sa organizacijom, a dućan u Ri im nema dovoljan promet da mogu imati dvoje ljudi pa da netko može biti u dućano dok drugi marenda... ili da se prodavač barem vrati u dućan kad napiše, a ne 20min poslje.

I da ... na upit za isti zvučnik koji sam poslao 07.08.2018 na ronis.ri@ronis.hr još uvijek nisam dobio odgovor...

Ukratko - Zagrebački dućan - topla preporuka, Ako ste iz Rijeke - radije koristite webshop.
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote