View Single Post
Staro 10.03.2013., 19:19   #113
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
Mene osobno iskreno briga za memoriju tu, narucio tek tako, ali dobro ce posluzit da vidim kakvi su, pa kad im direktno kazem su napisali da garantiraju nesto hocu cuti kako lazu i to im napomenuti. Ako isporuce memoriju ispast ce vrlo korektni
Zapravo, s ovakvim postovima samo pokazuješ kakav si ti zapravo, a to je ono što sam puno puta rekao, 100 puta su gori kupci od samih trgovaca i kad bi trgovci otvorili svoje topice ovdje na forumu u kojima opisuje kupce, onda bi vidjeli pravu ciganiju i šta su sve ljudi sposobni.

Kao prvo, ti ne razumiješ ono što si linkao i što je 'garancija cijene', to se odnosi na svakodnevno mjenjanje tečaja, odnosno, cijene kod uvoznika.

Ovih 4 kune za memoriju je ništa drugo nego ljudska/tipografska pogreška i s ovim svojim besmislenim narudžbama jedino što možete postići je da radnik/radnica koja je upisivala cijene kasnije ima problema na poslu.

Pametnije bi ti bilo da si im poslao e-mail kad si vidio cijenu i upozorio ih na grešku, samo naravno, to je nemoguće očekivati od kupca, gleda se samo kako se okoristiti na tuđim greškama, i što je najbolje, za proizvod koji ti uopće ne treba, prežalosno.

Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Mislim da je zakonom o potrosacima regulirano da ako lova sjedne na njihov racun da se proizvod mora isporuciti po cijeni koja je bila
Nemoj ništa misliti nego prouči zakon, ništa se tebi ne mora isporučiti, trgovac ti je dužan vratiti novce ako ne može proizvod i eventualno zatezne kamate.
Rade0n je offline   Reply With Quote