View Single Post
Staro 02.06.2010., 13:53   #26
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
da li obuhvaća popust i besplatna dostava Noctua?
NF-S12B FLX i NF-P12.

edit.
ako zbrojim minus 10% popust i besplatnu dostavu pa to je više povoljno. ( zanemarimo 2kune jeftinije u Caseking.de i čak čekanje preko carine )
10% je popust na servis a ne na novi artikal - mislim da je ovo potrebno napomenuti jer iako lijepo to i pise u postu, mislim da ljudi malo preskacu s citanjem

bilo bi odlicno kad bi se ubo neki popust jos dodatni, mislim znam, normalno mora firma zaradit boze dragi, ali nesto tipa sta ja znam
npr ima 40 ljudi koji imaju hladnjake ali htjeli bi nesto bolje i jace, samo im se ne isplati nesto, neko ima mugena, neko true, a neko stock al mu nije zurba
pa npr nadje se 40 ljudi u zg-u koji bi htjeli hladnjak od npr 600kn
vi kazete evo vas 40 u zg-u ako kupite svi odjednom posto ste clanovi pce foruma imate 20% popusta, onda svi uplate, vi posaljete 40 hladnjaka jednim monovolumenom do zg-a, tu vas doceka 40 nestrpljivih forumasa (ili jedan koji bi podjelio ostalima) i svi sretni i zadovoljni
vi imali odjednom 40 prodaja skupljeg artikla, ljudi dobili popust, dostava nije izasla puno jer je isla jedna posiljka na jedno mjesto, svima super...
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote