View Single Post
Staro 17.01.2010., 12:57   #16
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Cini se da je ovo slicno kao i sa Protisom ili bilo kojim drugim ducanom/izvorom nabave. Zasto neki nikad nemaju problema u kupovini a neki se kunu da vise negdje nece doci?

Bez ljutnje ali kad citam pojedine komentare, lako se da iscitati srcanost mladjeg forumasa. Nazalost, ne funkcionira tako bas uvijek u zivotu da nekoga posaljemo u pivsku bocu i dušmanima prokunemo dan kad cemo ponovo navratiti. Takvim pristupom najvise sebi stetimo jer uvijek ce nam nesto ponovo zatrebati a proklinjani ce mozda jedini imati

Chipoteka vise nije ni naznaka nekih sposobnijih dana carovanja pri Kennedy potezu. Kao i kod ostalih, kvadrati se sire u nebesa; dizu se katovi ali ponuda i sadrzaj biva kompletan transformator necije primarne kvalitete. Nekoc jedan od najboljih izvora elemenata danas biva skoro preporodavac bijele tehnike i dodataka koje se mogu kupiti u bilo kojoj vecoj DE stanici za tankanje. Zadnje narucene elemente sam cekao vise od tri mjeseca i to jos uz protekciju poznanstva. Slijeganje ramenima na nekompletan asortiman, na kojekakve zamjenske jeftilene koji jedva dva pokrivaju potrebe. Sve me to podsjeca pomalo i na Makro Mikro koji je nekoch takve egzotike imao na lageru da je i sama Chipoteka kupovala pojedine stvari. Danas kao i Chipoteka, puki preprodavachi zivotarenja masovne robe iz Haj Nehaja.

Primjetim ponekad umor ili losu motiviranost, ali bas nikad se nisam zavadio sa nekim, ma kako da je mlad i zelen. Cemu?
Ako znam po sto sam dosao, doista nemam razloga. Zato nadrastimo teme u kojima kletve bacamo na ducane jer je taj dan dejstvovao djelatnik koji nam se ne poklapa sa dnevnom konstelacijom kristalnih polova Kritika na pokusaj prevare ili nekorektno zakidanje prava kupca... to je u redu za obznaniti. Ali ove peckalice tipa krivo me je pogledao, bestraga sa ducanom... nema smisla.


>>> Tahiti/2010 - Harfa koju ne sviraju andjeli <<<
Visage je offline   Reply With Quote