View Single Post
Staro 04.08.2019., 02:47   #6191
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor celavicro Pregled postova
Koji to itv za 2e mjesecno..

Trenutni sam ba free iptv..i s obzirom da je free..vise nego zadovolljan..



Vjeruj mi isprobao sam više od 30 trgovaca i ima svega i svačega. Od besplatnih listi koje sam koristio i kod kojih su na dnevnoj bazi umirali TV kanali, o bufferingu da i ne pričamo.

Ponuda domaćih dilera je oko 8 EUR na mjesec pa naviše.


Stranih ima poprilično, kao i različitih lista. Ono što valja za EXYU i da radi velik dio a da imaš praktično za EXYU cca 400 kanala, a nakon pregleda tolikog broja listi mogu reći da može i više od ovog broja, a također da imaš i stvarne 4K kanale koji rade, a isto tako i solidnu ponudu za EU kao i ostatak svijeta i da to solidno radi i nalazi se na brzom serveru to je već malo ozbiljniji posao za pronać. A na kraju i cijena igra ulogu jer teško je nać nešto kvalitetno za cijenu od 2 EUR na mjesec, jer se za dobre i brze servere cijena kreće minimum oko 4 do 5 EUR mjesečno.

Besplatne liste ne gledam jer nemam namjeru svaka 2 ili 3 dana mijenjat liste.

Ovako stavim link i miran sam 12 mjeseci i ono što radi radi a to je ipak razuman broj, postotak onoga što ne radi je manji od 5 posto, a to je više nego kod ovih naših dilera koji počinju sa cijenom od 8 EUR na više a imaju manji broj kanala za EXYU, a o ostalome da i ne pričam.

U principu FHD je standard za zapadne, arapske, pa i istočno EU kanale. Za područje EXYU također od ozbiljnijih TV kanala.

2 EUR na mjesec je smiješna cijena u odnosu na ono što imam na kabelskoj i koliko to košta kao i kvaliteta onoga što puštaju u mrežu. Višekanalni zvuk na A1 mreži je samo pod slučajnost kada ide film koji podržava u sebi višekanalni zvuk. Mislim da sam do sada neletio na 1 ili 2 filma na svim TV kanalima koji se emitiraju na A1 mreži.

S druge strane na TV filmskim kanalima iz EU pa i jednog djela EXYU to je normalna stvar. FHD je također normalna stvar za fimske kanale, kao i veći broj sportskih i običnih TV kanala.

Besplatna lista u odnosu na ovih 2 EUR na mjesec je gubljenje vremena jer volim da ono što gledam radi bez problema i da ne moram razmišljati hoće li to i sutra raditi.
sakomako je offline   Reply With Quote