View Single Post
Staro 19.01.2017., 16:05   #27
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kako je trebalo pratit F1, daj nam objasni molim te?
Ima vorda22 pravo ovog puta. Ako je Hamilton ovo kaj ti kažeš, kaj je onda Šumaher? Hamilton nije zabijanjem u suparnika rješavao prvenstva. Stoga...
tebi nemam namjeru objasnjavati, sorry.
Schumi je imao 2-3 ekscesa u cijeloj karijeri, Hamilton takve gluparije radi u svakoj sezoni i trci, samo suptilno.
Zaboravljas da je Hamilton britanac i mezimac berniea exlestonea, i da se o njemu nece sigurno pisati i srati, kako se pisalo i sralo po schumiju.

a medju ostalim, cekam dan kada ce Hamilton raditi ovakve stvari.
Molim te da prolistas, a ima toga jako puno jos.

http://www.newstalk.com/The-charitab...el-Schumacher-

http://classic.autosport.com/news/at...t.php/id/15057



Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Hmm, hoces reci da Schumi u sezonama 2000-2004 nije imao najbolji bolid na gridu i vodonosu koji nije smio pobjediti (a da ne govorimo o dealu FIA i Ferrari) ?

Ili ?

BTW - ne sporim da je Schumi legenda nego pokusavam shvatiti sto to tocno nije istinito 1v@novoj izjavi da ga prozivas kako nije dobro pratio F1.
A Hamilton vozi kociju zadnjih par godina??! Pa Mercedes ima dominantniji bolid danas nego je tada imao Ferrari.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Joj Lewis nemoj. Takve stvari određenoj target skupini čabe objašnjavaš. Mnogo puta sam probao ali ne dopire to do mete. To se ne broji. Broji se samo ono što im paše da se broji.

Nebitno kaj su imali deal sa FIAom i kaj su imali bolid 2s brži od ostatka grida i kaj drugi vozač je bil tu da se kvari i da ne pobjeđuje. Jebote, 1999 ekipa namjerno saborita Irvina da ne osvoji naslov nakon 20+ godina za momčad samo da bi gospon osvojil nagodinu kad deal sa vrhovnikom stupi na snagu, a konkurenciji se podrežu krila.

U takvim uvjetima, svatko bi postao jedinstvena legenda. I u takvoj konkurenciji vozača koja je bila tada.


Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Dosta ti je samo činjenica da je "legenda" Schumacher jedini vozač koji je prvenstva rješavao i do 7 utrka prije kraja sezone. Individualna kvaliteta, kako da ne
bas nedavno sam negdje gledao kratki video kada su intervjuirali tko je po njihovom misljenju najbolji vozac F1 ikad. Svi su rekli Schumacher. Hamiltona nisu ni spomenuli, jedino netko kad su ga pitali zasto to misli i sto sa Hamiltonom.

a odgovor je bio: Schumacher je izricito aktivno sudjelovao na razvoju bolida stalno, dok za Hamiltona govore da lik jednostavno dodje i ode. Rosberg je kontra toga bas aktivno isto sudjelovao u razvoju.

i druga napomena, je da je Schumacher u svojim najboljim danima digao svoju fizicku spremu na tu razinu da mu nitko nije mogao konkurirati i nakon njegove ere su svi poceli jako raditi na svojoj fizickoj pripremi.

Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Kad smo kod Schumija, znači, Bottas = Barrichello 2.0?

Nekak se nadam da će zadavat probleme Hamiju, tj da će mu dozvolit da konkurira.
Ja se iskreno nadam, a znam da Bottas ima mogucnosti i sposobnosti da parira Hamiltonu.

Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Gabre će da popizdi,nemojte Šumija dirati
Ima Bottas da pokaže koliko vrijedi
quote iznad

Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Ma ljudi Schumi jest legenda, sasvim sigurno jedan od najboljih ikada. No tu prica staje.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Citiraj:
Autor Flatline Pregled postova
Samo je Senna legenda ostali su ....



Gabre je offline