View Single Post
Staro 23.12.2016., 16:14   #11
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
To je tako vec brat bratu 15-20 godina smao su prije mogli nesto i promjenit tokom sezone pa se "oporavit" a sad sa silnim restrikcijama sve se svodi na to ko "nabode" u startu taj je osigurao tu godinu a ostali gledaju kak da rjese problem za nagodinu .

Kolko se sjecam rekli su da se ukidaju ona s*anja sa tokenima pa mozda ce se i moci nesto razvijati tokom sezone.
toliko su uhebali sa pravilima da je sve skupa postalo negledljivo iako se decki trude i ima i dalje borbenih vozaca, ali su toliko limitirani da prije svakog poteza moraju kroz glavu provrtiti, aha, znaci, idem lijevo, ne smijem doc do kotaca, ako smotam malo, ako odem siroko, ako ovo ako ono, e KAZNA

a za razvoj se slazem i svi vozaci pisu da bolidi postaju tezi, anemicniji, i dosadniji.

dobar primjer koliko su bolidi razliciti je ono ako sjecam potencijalni pokusaj pretjecanja ferraria na force indiji. Ferrari izlazi iz zavoja sa boljim gripom, usporedo krenu ubrzavati, a force india kao da ima jedno 150ks vise pocne odlaziti. I onda kad stavis taj mercedesov motor u dobru sasiju imas to sto smo imali zadnje 2-3 sezone.

zato se nadam da ce red bull slozit motor kako treba, jer sasiju oduvijek imaju najbolju na gridu.

Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Samo da novi 2. vozač ne bude bolji od Rosberga.
pogledao sam dobar link o njihovom medjusobnom osnosu otkako su u mercedesu.

pa taj hamilton je takvo GOVNO, da tek kad vidis ukratko scene koje je izvodio skuzis kakvo je smece od kolege u timu i vozaca.

nije ni cudo da je Rosberg otisao jer nije imao podrsku Mercedesa gdje su uvijek favorizirali hamiltona, i nije imao nikad dopustenje da vozi po svome.

jednom ih moli da pretekne hamiltona jer ga je ovaj namjerno stopao, i ovi striktno kazu, keep the pace. Ovaj njima, ali ovaj iza ce me prec.. no, keep the pace behind hamilton. (slicno kao u zadnjoj utrci prvenstva)

tko god dodje na mjesto rosberga ce pojest govno.
Gabre je offline