View Single Post
Staro 09.02.2014., 20:51   #31
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Neki dan sam uzeo XFX Radeon R9 270 2GB DD na akciji u LINKS-u i danas sam je išao smontirat u komp.. i vidim grafa sva iskrivljena! PCB je onako "opako" zakrivljen (početak i kraj grafe su sigurno 3mm izvan ravne linije) iako grafa normalno radi, ne pregrijava se niti ima ikakvih problema u radu (normalno vrti Crysis, Unigine Valley benchmark). PCB je čak iskrivljen i nasamom PCIex konektoru (na slici 4 grafa još nije umetnuta u slot, samo stoji na njemu..i jasno se vidi da kraj PCIex konektora nije u ravnini s početkom... uživo je očitije nego na slikama).
SLIKE:

1
2
3
4
5

E sad.. meni se čini da je ovo razlog za reklamaciju, a vama? Hoće li mi to uvažit, budući da grafa normalno radi? Čak se može i clockat sa 925MHz na 1050MHz i i dalje normalno radi pod punim opterećenjem!
Ne zelim trollati ali nikad bas bas nikad nemoj kupiti xfxovu graficku, samo malo da si bacio search po forumu/ima vidio bi koliko su lose. Od kvalitete izrade, hladenja, buke itd itd... A ovo sumnjam da ce proci na gari ako je ispravna
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote