View Single Post
Staro 27.11.2020., 05:17   #158
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,452
Da, Wendell i Dr Cutress su posebna liga geekovi za geekove.
A ovo što spominjete za VRM na Asrocku.
Baš jučer sam pogledao ''recenziju'' TechYEScity-a za neku B550 i majstor ju samo hvali kako je odlična, pol recenzije je potrošio na neke amaterske spike o integriranoj zvučnoj (IMHO, tko god se ozbiljnije bavi zvukom na kompu će valjda kupit neku trkaću zvučnu)...i na kraju krene sa spikom, da neki tamo pričaju kako je VRM loš na Asrocku, ali pa neće ljudi koristit LN2 na njima, za sve ostalo su super, ne zamarajte se tim spikama. Kaže važna je cijena i oprema. U jednu ruku po meni ima pravo, u drugu se već više puta tako nafinjaka ''kačio'' sa HUB (on je isto australac), samo su ga HUBovci uvijek prekakali kako treba.
Inače, frajer ima očajne recenzije, ali mi je fora kod njega što je dosta fokusiran na staru kramu tj kombinira npr top grafu sa nekim xeonima sa Alija i slično. Tu je Ok za pogledat, a rivjui su mu površni i gotovo uvijek rcenzira samo Asrock i Galax jer su mu očito sponzori, i uvjek su ti proizvodi fenomenalni.

A što se tiče Tech Jesusa, on dosta balansira između istine i pljuvanja i podilaženja.
Barem mi se tako čini. I kada krene pljuvat po nekom (većinom s pravom), onda se dosta hvali s time kao vidite me ja kenjam dok su australci nekako prirodni. Ovo je sada dosta nebitno, nego čisto neko moje mišljenje.

Od pisanih uz Anandtech, bacim oko na guru3d i techpowerup koji neki put naprave super recenzije, a neki put užas (pogotovo techpowerup).

Nego, gledam općenito te AiB 6800XT, i čini mi se da i nije to neka sreća u odnosu na referentne.
Izgleda da je AMD ovaj puta napravio odličan posao sa referentnima, tihe, dobro se hlade, 0RPM idle, najjeftinije. Ali navodno će se proizvoditi samo još koji mj (ili ovo važi samo za AMD, a ne i partnere?).

IMHO jedina prednost AiB ala NITRO+ je što je dosta lakša od drugih, a opet hladi zadovoljavajuće, ali njen MSRP je veći za 120$!

OK, i dalje čekam najave za jeftiniji rang.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote