View Single Post
Staro 19.02.2019., 21:51   #5224
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
Dakle, ne ulazeći u to koliko valja ili ne valja, moj glavni razlog zašto sam zauvijek prekrižio Rockchip je bila podrška za Android kernele, odnosno manjak iste. Za neke starije tablete/boxove/developer boards bi izdali samo "trenutnu" verziju Androida i na tome je ostalo.

Upravo zbog toga i činjenice da nema nikakve garancije da će oni složiti sljedeću verziju Androida ili da će je napraviti netko drugi, skeptičan sam prema kupovini takvih kineza. Što otvorenije i popularnije, to bolje.

Da, nema ni za Amlogic garancije da će ići upgrade Androida, ali puno više developera radi na toj platformi i uvijek ćeš imati 'goli' Libreelec ili nešto od njegovih verzija, koji imaju svojih prednosti u usporedbi s Kodijem preko Androida (npr. HD audio passthrough, refresh rate switching i slično).

Dakle, ako trebaš Android pod obavezno, onda je svejedno Amlogic ili Rockchip, pod pretpostavkom da ne očekuješ previše po pitanju updateova ili upgradeova Androida. Ako trebaš pretežno ili samo zbog Kodija, Amlogic je puno bolje i dugoročnije rješenje.
Koja je po tvom mišljenju dobra kombinacija boksa i libreeleca da dobiješ ovo što si pisao, HD audio passthrough, refresh rate switching itd
DSA je offline