View Single Post
Staro 01.01.2018., 19:49   #350
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ubacio sam ga. Imaš pravo, nije neka velika razlika, u početku nisam ni bio siguran dali je ubacivanje uspjelo
U jedinici je MEUITM jako vidio u teksturama odjeće i armora, ovdje je to suptilnije, u facama skoro pa nema razlike.
Uglavnom nema neke razlike u perf. - vram mi porastao sa 0.8gb na 1.1-1.5gb, te je fps češće ispod 200 (uplait ću vsync i to je to)

A ove dodatne fileove vezane uz ALOT nisam znao kako instalirati, pa sam ih drag and dropao preko tog MOM programa, na fragment sekunde se neki crni prozor otvorio i zatvorio, pa je valjda instalirano. Vjerojatno ću vidjeti ako Liara bude imala vanilla i izmjenjeno lice tokom igre tokom dlc.

Što se tiče igre imam par zamjerki na izmjene naspram jedinice. Prvo što su kontrole izmjenili naspram jedinice, a IMO nije na bolje. Ista tipka za use/run/cover - wtf. Kad trčim očekujem pizdarije kad se sudarim sa objektom da ode u cover. Zatim frajer ne može mijenjati smijer tokom trčanja wtf. Vidim i nepotrebno izmjenjene kontrole za Mako. Stavio sam što bliže starim kontrolama. Tutorial izgleda ne doživljava izmjene kontrola.

Minus mi je što i nema više prečaca (žurnal, kodeks, likovi, oprema), a čini mi se zasad i da su izbačeni RPG elementi (nadogradnje oružija, metci itd.). Poboljšana je izgleda malo borba, a čini se i da moći likova imaju veći značaj u borbi
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote