Tema: Fallout 4
View Single Post
Staro 07.06.2015., 14:33   #37
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
ma da na taj nuclear launcher sam mislio. Koliko se sjećam nemam neki dojam da sam ga tako kasno dobio (nakon 20h), rekao bih prvih par sati, al možda mi se tako čini jer sam u igru utuko skoro 80h.

nathan.fake ovo što ti spominješ za prva dva mi se čini hardcore, tako sigurno nebi ispalo njubari koja kao ja trojku prvi put prelazi fallout. To mi više zvuči ko sheme kad se već barem jednom pređe pa se sve zna ili negdje pročitaš. Recimo može se i trojka ili nv preći u par minuta zloupotrebljavajuči bugove, prolazeći kroz zidove na točno određenim mjestima i sl.

uglavnom već kad sam odmah našao oružje sam rekao wtf, iako nisam znao koliko me još čeka. Imao sam dojam da sam ga prerano ili slučajno našao tj. da ga u tom trenutku igre još nisam zaslužio
Ono gore nisu nikaki glitch-evi, bug-ovi ili cheat-ovi.. nego gameplay mehanika.

Kako je garo spomenio, Bozar se isto moze nac u NCR, na random... relativno rano (ne bas tako rano ko ovo u San Franciscu)

Sve to mozes negdje procitat, znat od prije ili jednostavno 1. put nasumice naletit... Fat Man-a isto nisi dobio kao quest reward, slucajno si naiso na njega.

Sto se F3 tice, frend je igro i random luto po mapi te naletio na Vault 112, spasio oca bez da ga je quest tamo poslo... bio je tek iziso iz Megaton-a
nathan.fake je offline   Reply With Quote