View Single Post
Staro 16.02.2020., 13:15   #7
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Pilaš i ignoriraš jer ti ne odgovara.

Naravno da ne piše. Do kada će ti biti 10kn ili koliko ti je već naknada sada? Do onda do kada odluče izmijeniti.

Sada je bez mjesečne naknade, tekući i žiro + mbanking. Ostalo se naplaćuje, neke stvari ne možeš uopće aktivirati kao što su minus po računu ili opunomoćenika.

KAk mislis ne odgovara mi? pa vec sam napisao da placam vodjenje racuna. kak mi onda nebi odgovaralo da prestanem placat?


Eto ti si mi ovdje dao neke informacije koje ja na njihovoj stranici uopce nemogu nac. Gdje pise da nemrem opunomocit nekog? To cu saznat kad sklopim ugovor? kako da saznam uvjete prije sklapanja ugovora?


Znaci sad zatvorim svoj stari tekuci racun i otvaram novi u tom paketu i nemam nikakve naknade? ili to vazi samo za nove korisnike?


Mene kod HPB-a (a korisnik sam njihov desetljecima) smeta upravo t o- nigdje nista ne pise- skrivaju sve ko zmija noge... odes u naknade i eto pise 9 kn a u biti je 10 kuna.


Nazvacu sutra HPB pa cu valjda dobit vise informacija o paketu...trenutno pise da je paket besplatan dok ne aktiviras neku dodatnu opciju..
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 16.02.2020. u 13:45.
livada2 je offline   Reply With Quote