View Single Post
Staro 03.03.2004., 23:08   #112
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Ma najbolje ST su ove nove Enterprise sa Archerom, T'pal, Portosom , ... tu su ljudi onakvi kakvi jesu ... prvo pucaš pa pitaš koje, prvo nekog razbiješ pa ga onda pitaš ono kaj te zanima, kada se nešto pokvari uhvatiš prvog koji zna kako to poprilici radi i zamoliš ga velikim kalibrom da ti to popravi, ... Xindi bi nas kikali, ma moš si misliti, kada ih se mi dokopamo izbrisati ćemo i njih i to novo prostranstvo i te sfere koje rade anomalije ... nisu ljudi neka fina i uljudna stvorenja (mi smo najgore od Katice i Picarda u jednom), čovječe mi smo nakupina barbara i divljaka i do 25 stoljeća ćemo postati još učinkovitiji u ubijanju, pljačkanju, maltretiranju nego li sada. Od srednjeg vijeka do sada vidite koliko smo napredovali, sa 10 000 mrtvih po ratu smo počeli brojat 1 000 000 a u 25 stoljeću ćemo kikat susjedne planete ... mali zeleni kada vas nađemo Bog Vam pomogao ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote