View Single Post
Staro 18.02.2018., 14:53   #5907
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Zvao sam informacije i ženska me stavila na čekanje nakon pitanja i rekla je da ne vidi razlog zašto mi nebi mogli podić brzinu samo da vlasnik linije mora dat oib i potvrdit telefonski valjda i to je to. Možda onaj huawei router nešto bolje radi od ovih trenutnih
Meni je krčalo i rušile mi se aplikacije na LAN-u kao i smart TV i konačno nakon 6 mjeseci zamjenili modem, isti je ali sada sve radi kako treba. Radi se o ELTEK modemu. Podrška im je koma i dok dođeš do stručne osobe koja nešto zna je lutrija, dok je Amis bio Amis to se rješavalo u roku par sati, a ja bio bez kompletne usluge ukuno 15 dana.

Ovako su tvrdili da je s njihove strane sve u redu i da je problem kod mene i moje opreme i gle čuda oprema ista a modem novi i sada sve radi.

Što se tiče brzine i ovih 100 je i više nego dovoljno, jer se sve skine za kraće vrijeme nego što se stigne pogledat, a kada odem kod familije i kada vidim koliko plaćaju za brzinu od 10 kod telekoma, a imaju jedva 5 onda mi polako krenu suze radosnice na oči.
sakomako je offline   Reply With Quote