View Single Post
Staro 17.02.2018., 14:40   #5899
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
SVE Trio paket (internet + telefon + TV) iznosi 219 kn (PDV uključen) sa brzinom do 70 mbit/s, ako oces uzeti brzinu 500/120 onda dodatno jos 25 kn.
Fiksni telefon u novom paketu ima neograničene pozive prema svim fiksnim mrežama i prema svim mobilnim mrežama u RH.

Moras ih nazvati i pitati jel mozes sa Amis optike preci na VIP optiku.

-->
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Dali u ponudi VIP-a postoje paketi za optiku. Jer kada potražim za moju lokaciju, nema ponude, a ja sam na (AMIS) VIP optici, no službeno u cjeniku za tu lokaciju ne nude optiku.

Trenutno je 3u1 paket od Amisa. No zanima me što i po kojoj cijeni VIP nudi na optici.

1500 besplatnih minuta u fiksnoj i mobilnoj mreži prema cijeloj EU ne nudi nitko u RH u svom paketu i po toj cijeni koju ima bivši Amis i što i dalje imamo u svojim paketima kao i simetričnu vezu na internet 100/100, TV programi više manje, jer je kvaliteta istih na 4K TV loša, jer jako komprimiraju TV signal.
Kabel i optika ti je ista cijena, SVE Trio paket (internet + telefon + TV) iznosi 219 kn (PDV uključen) sa brzinom do 70 mbit/s, ako oces uzeti brzinu 500/120 onda dodatno jos 25 kn.
Fiksni telefon u novom paketu ima neograničene pozive prema svim fiksnim mrežama i prema svim mobilnim mrežama u RH.

Moras ih nazvati i pitati jel mozes sa Amis optike preci na VIP optiku.

Cilim je offline   Reply With Quote